Sipariş İçin (0432) 226 00 34

Misyon & Vizyon

Bişaroğlu Ambalaj Makina San.Tic.Ltd.Şti

MİSYONUMUZ

Araştırma-Geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklın talep ve ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında ürünler oluşturmak ve üretmektir.
İyi bir işletme; hem rekabette başarılı, hem de başarıyı beraberinde getiren bir güç olmalıdır. Bişaroğlu poşet imalatı sanayinin özünde bu sarsılmaz bir inanç vardır. Sektörde her zaman daha iyiyi yakalamak üzere oluşturmak istediğimiz işbirlikteliğinin güzel örneklerinden birini hayata geçirdik.

Bişaroğlu poşet imalat sanayi kalitesinden ödün vermeden, gerçekleştirmek içi n kurulduğu ilk günden itibaren büyük bir çaba ve azim ile çalışmalarına devam etmektedir.


Taleplerinize çözüm bulabileceğiniz firmamız üstün kalite ve hizmet anlayışı ile sizlerin taleplerinizi karşılayabilecek birikim ve deneyime sahiptir.

 

FİRMAMIZIN VİZYONU VE ÇEVRE BİLİNCİ

Firmamız yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri ilke edinerek takip ve ürün kalitesini sürekli arttırmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ön planda tutarak , müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünleri, sorumluluk bilinciyle isteklerine uygun şekilde ve zamanın da üreterek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak; en iyi hizmeti vermenin gayreti içindedir.